سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
درددل های بازاری
صفحه 1 از 212 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 2114
    مدیر بخش تکنیکال وتریدری

تشکر از ایشان ، 20,412 بار در 1,941 پست
    میزان امتیاز
    61209Array = 693
    قدرت امتیازدهی
    693
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

درددل های بازاری

سلام دوستان؛

این تاپیک را ایجاد کردم تا برخی مواقع و گهگاهی صحبت های بازاری که از دید بنده وجود دارد و در هیچ تاپیکی نمی گنجد اینجا قرار دهم. این تاپیک می تواند در برگیرنده موضوعات روز اقتصادی داخلی و بین المللی باشد تا رفتار های عجیب و غریب بازار و همچنین گپ و گفتمان متفرقه اقتصادی ............
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

2.  

کاربرجدید

تشکر از ایشان ، 139 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    140Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers
    Array
    ما منتظر دردل ها هستیم....

4. 15 کاربر زیر به خاطر این پست از نگارمتولی تشکر کرده اند: arash rajabzadeh,Barcelona,bears hunter,devoshca,water,HST,keyarash,mamali,meisam1,night28,nosrat,FundTrader,Azadi,tracer_qm

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

تشکر از ایشان ، 1,354 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    2271Array = 53
    قدرت امتیازدهی
    53
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    به چشمانت بیاموز که هر ارزی ارزش دیدن ندارد...

دکتر خلیل شریعتی

6. 13 کاربر زیر به خاطر این پست از arash rajabzadeh تشکر کرده اند: aligh,bears hunter,water,HST,keyarash,mamali,nosrat,FundTrader,Azadi,shyazdi,tracer_qm

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    61209Array = 693
    قدرت امتیازدهی
    693
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقش آهن ربایی !

سال های قبل وقتی تحلیل های معامله گران ایرانی را در فروم های مختلف می دیدم هر کس با یک روشی سرگرم بود. یکی خط روند می کشید، یکی چنگال ترسیم می کرد، یکی الیوت را چراغ راه می دانست، یکی هارمونیک ها را اساس حرکتی بازار قلمداد می کرد و ...... . آن روزها شیوه ها آنقدر زیاد بود که فکر می کردی ندانستن یک موضوع می تواند لطمه جدی بر ساختار معامله گری بزند. بخاطر همین هر روز از این شاخه به آن شاخه می پریدی و دنبال روش بکر و جدیدی بودی. حتی روزهایی می شد که فکر می کردی وقتی من پوزیشن می گیریم بازار در جهت خلاف پوزیشنم حرکت می کند و تصمیم گرفتی از این به بعد هر پوزیشنی خواستی بگیری در جهت معکوسش باز کنی!
    فضای این روزهای فروم کاملاً متفاوت از آن روزهاست.فضایی که بوی حرفه ای بودن می دهد، فضایی که انگار همه حول یک هسته مشترک در حال کار و تحلیل هستند. این فضای برای من بسیار شیرین است، بسیار شیرین گویی یک سبک مشترک بسان یک آهنربایی همه را جول خود جمع کرده است.

8.  

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    61209Array = 693
    قدرت امتیازدهی
    693
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    یک روز همین نزدیکی ها یک سری خونه توی اکسل رو پر می کنم و اکسل به من میگه بخر و حد سود و حد ضررت رو کجا بزار بدون اینکه نموداری ببینی و چشمت به جمال خیلی از چیزها روشن شه!

10. 17 کاربر زیر به خاطر این پست از Azadi تشکر کرده اند: aligh,Barcelona,water,hamid nakhoda,Hamidreza,johnforx,keyarash,mamali,meisam1,Mohammad-H,mojtabafx,مسلم آل شبر,shyazdi,soroushzadeh,tracer_qm,zoroaster

کاربر هزاره

تشکر از ایشان ، 4,494 بار در 604 پست
    میزان امتیاز
    5036Array = 83
    قدرت امتیازدهی
    83
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    یک روز همین نزدیکی ها یک سری خونه توی اکسل رو پر می کنم و اکسل به من میگه بخر و حد سود و حد ضررت رو کجا بزار بدون اینکه نموداری ببینی و چشمت به جمال خیلی از چیزها روشن شه!
    استاد این همان مبحثی نیست که بر روی نرخ ها انجام میدهید؟

12. 9 کاربر زیر به خاطر این پست از Hamidreza تشکر کرده اند: Barcelona,water,hamid nakhoda,mamali,meisam1,Mohammad-H,mojtabafx,shyazdi,tracer_qm

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    61209Array = 693
    قدرت امتیازدهی
    693
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
    استاد این همان مبحثی نیست که بر روی نرخ ها انجام میدهید؟
    کدوم نرخ ها؟

14. 9 کاربر زیر به خاطر این پست از Azadi تشکر کرده اند: Barcelona,water,hamid nakhoda,Hamidreza,meisam1,Mohammad-H,mojtabafx,soroushzadeh,tracer_qm

کاربر هزاره

تشکر از ایشان ، 4,494 بار در 604 پست
    میزان امتیاز
    5036Array = 83
    قدرت امتیازدهی
    83
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    کدوم نرخ ها؟
    یادمه در یکی از مباحث گفتید بر روی Bid , Ask تمرکز داریند.فکر کنم قاطی کردم

16. 10 کاربر زیر به خاطر این پست از Hamidreza تشکر کرده اند: Barcelona,water,keyarash,mamali,meisam1,Mohammad-H,mojtabafx,shyazdi,soroushzadeh,tracer_qm

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 2,357 بار در 435 پست
    میزان امتیاز
    2171Array = 52
    قدرت امتیازدهی
    52
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    یک نامه برای خودم :
    این چی ذات انسان هاست که همیشه فکر مکنه ، مرغ همسایه غازه .این مطلب رو به خودم میگم این همه اطلاعات جور باجور بدست میاریم ولی باز دنبال راهی دیگری هستیم ، بابا اگر یک روش که برات سوده است پس چرا بجای کامل کردن روش ات ، باز دنبال یک روش جدید که روش فلانی شاید درستر باشه ، میری؟
    این هفته با اینکه تحلیلم درست بود ولی با ضرر هفته رو به پایان می برم ، چرا؟ چون بزرگتری در جایی گفته آنطوری است، پس تحلیل ام شاید درست نباشه و از پوزشنم رو تو ضرر بستم ولی غافل که 3*180pip داد.
    یعنی برای چندمین بار باز پلند خودم رو یک لحظه شک کردم و بر خلاف سیستمم عمل کردم .
    از این به بعد به خودم قول میدم ، مثل یک ماشین که هیچ احساسی نداره فقط و فقط طبق برنامه پلند کار میکنه ، عمل کنم.
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

18. 17 کاربر زیر به خاطر این پست از saman51 تشکر کرده اند: aligh,bahman7,Barcelona,Hamidreza,keyarash,mamali,Mehdi,meisam1,Mohammad-H,مسلم آل شبر,Azadi,shyazdi,soroushzadeh,tracer_qm,zoroaster

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 753 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    1483Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
    سلام
    یک نامه برای خودم :
    این چی ذات انسان هاست که همیشه فکر مکنه ، مرغ همسایه غازه .این مطلب رو به خودم میگم این همه اطلاعات جور باجور بدست میاریم ولی باز دنبال راهی دیگری هستیم ، بابا اگر یک روش که برات سوده است پس چرا بجای کامل کردن روش ات ، باز دنبال یک روش جدید که روش فلانی شاید درستر باشه ، میری؟
    این هفته با اینکه تحلیلم درست بود ولی با ضرر هفته رو به پایان می برم ، چرا؟ چون بزرگتری در جایی گفته آنطوری است، پس تحلیل ام شاید درست نباشه و از پوزشنم رو تو ضرر بستم ولی غافل که 3*180pip داد.
    یعنی برای چندمین بار باز پلند خودم رو یک لحظه شک کردم و بر خلاف سیستمم عمل کردم .
    از این به بعد به خودم قول میدم ، مثل یک ماشین که هیچ احساسی نداره فقط و فقط طبق برنامه پلند کار میکنه ، عمل کنم.

من هر وقت از دست كسي تقلب كردم يا به تحليل خودم شك كردم و تحليل ديگري رو جايگزين كردم ضرر كردم، اونم ضررهاي آنچناني، هرچند ميدونم مقصر خودم بودم و خودم...

حتما موفق ميشي رفيق...
    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

20. 12 کاربر زیر به خاطر این پست از Mohammad-H تشکر کرده اند: aligh,Barcelona,Hamidreza,keyarash,mamali,meisam1,Azadi,saman51,shyazdi,soroushzadeh,tracer_qm

صفحه 1 از 212 1231151101 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)