سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
تحلیل تکنیکال طلا-gold - صفحه 40
صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 30383940
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 400
    مدیر بخش تحلیل های اعضا

تشکر از ایشان ، 6,144 بار در 1,074 پست
    میزان امتیاز
    23564Array = 279
    قدرت امتیازدهی
    279
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Gold_d1

پس از عدم شکست حمایت 1174 دلار شاهد افزایش قیمت هستیم . مقاومت های پیش رو سطح 1238.82 و پس از آن سطح 1263.11 می باشد .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

2. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از shyazdi تشکر کرده اند: shahramgh,vm1234,رضا 12345,ناشی

کاربرجدید

تشکر از ایشان ، 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    12Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام و عرض ادب حضور با سعادت استاد ارجمند جناب اقای یزدی . با توجه به اینکه اینجانب بتازگی در این سایت عضو شده ام و ساکن شهرستان هستم سوالاتی داشتم: خواهشمندم در صورت امکان پاسخ بفرما یید. 1 _ درصورت کلاس حضوری مدت زمان چند ماه است؟ 2 - شهریه کلاس حضوری چقدر است؟3 _ چگونه میتوانم تلفنی با شما تماس بگیرم و یا حضوری شما را ملاقات نمایم؟4- چگونه میتوانم از طریق تلگرام با شما تماس بگیرم؟5_ شماره تلگرام بنده 35843 میباشد. و شماره موبایلم 09379374900 میباشد. استاد کتاب شما در دستم است بنام استراتژی زیگزاگ: واقعا خیلی رسا و زیبا نگاشته اید . و درواقع لوب مطلب گفته اید. وقتی مطالعه میکنم خرسند میشوم اما اشکا لاتی دارم . بخاطر همین میخوا هم حضوری با جنابعالی ملاقاتی داشته باشم.

4. کاربر زیر به خاطر این پست از ایرج اسدی5 تشکر کرده است: amir121

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    23564Array = 279
    قدرت امتیازدهی
    279
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اسدی5 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب حضور با سعادت استاد ارجمند جناب اقای یزدی . با توجه به اینکه اینجانب بتازگی در این سایت عضو شده ام و ساکن شهرستان هستم سوالاتی داشتم: خواهشمندم در صورت امکان پاسخ بفرما یید. 1 _ درصورت کلاس حضوری مدت زمان چند ماه است؟ 2 - شهریه کلاس حضوری چقدر است؟3 _ چگونه میتوانم تلفنی با شما تماس بگیرم و یا حضوری شما را ملاقات نمایم؟4- چگونه میتوانم از طریق تلگرام با شما تماس بگیرم؟5_ شماره تلگرام بنده 35843 میباشد. و شماره موبایلم 09379374900 میباشد. استاد کتاب شما در دستم است بنام استراتژی زیگزاگ: واقعا خیلی رسا و زیبا نگاشته اید . و درواقع لوب مطلب گفته اید. وقتی مطالعه میکنم خرسند میشوم اما اشکا لاتی دارم . بخاطر همین میخوا هم حضوری با جنابعالی ملاقاتی داشته باشم.
    سلام و درود
    ضمن تشکر از جنابعالی به خاطر بذل توجه و عنایت به مباحث بنده .
    1- بنده کلاس حضوری ندارم .(میتوانید از کلاسهایی که فروم برگزار میکند بهرمند شوید) 2- شهریه را هم از مسئولین فروم میتوانید جویا شوید. 3- در حال حاضر ایران نیستم. 4- به دلیل مشغله زیاد در حال حاضر مدت زمان زیادی است که از بازار و فروم دور هستم و اگر مجالی مجددا" برام فراهم شود که فرصت کنم بطور مستمر در فروم حضور پیدا کنم حتما" با شما تماس خواهم گرفت .
    در مورد متد زیگ زاگ هم مطمئن هستم اگر دوبار مطالب را دوره نمایید و تمرین کنید حتما" مشکلات شما مرتفع خواهد شد فقط نیاز به تمرین دارد روش پیچیده ای نیست .
    موفق باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

6. 3 کاربر زیر به خاطر این پست از shyazdi تشکر کرده اند: amir121,guest,ناشی

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    23564Array = 279
    قدرت امتیازدهی
    279
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Gold_d1

آپدیت پست 391
    پس از حمایت 1160 دلار شاهد افزایش قیمت در یک موج اصلاحی هستیم انتظار میرود افزایش قیمت تا مقاومت بعدی در ترند نزولی سطح 1350 دلار ادامه داشته باشد .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

8. 3 کاربر زیر به خاطر این پست از shyazdi تشکر کرده اند: amir121,guest,ناشی

کاربرجدید

میزان امتیاز
    12Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام : حضور استادمحترم جناب اقای یزدی . اولا نهایت تشکر دارم جواب بنده را دادید و از مدتها پیش به دنبال شما بودم اما متا سفانه نمیتوانستم پیدایت کنم وبحضورتان شرفیاب شوم تا اینکه با سرچ کردن در گوگل به این امر فایق امدم : واقعا کمال تشکر دارم . امید دارم به سلامتی هر وقت به کشور باز گشتید حتما با موبا یلم تماس حاصل بفر مایید . واقعا دوست دارم حضوری جنابعالی را ملاقت نما یم حالا چه در فروم تشریف داشته باشید یا نبا شید ! چون سو الهای بنده حضوری حل و فصل خواهد شد . مضا فا برایتان ارزوی توفیق روز افزون دارم .

10.  

کاربرجدید

میزان امتیاز
    12Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام و دعای خیر . حضور با سعادت استاد ارجمند جناب اقای یزدی : شاید تشریف فرمایی جنابعالی به کشور زمان بر باشد بر ان شدم مسایل خود را مطرح نمایم اولا مجددا از شما تشکر میکنم بابت کتاب معا ملات شبانه که خیلی پر بار ومفید وجامع است ودر دستم است و برای کاربران خیلی مفید است. استاد خیلی شکسته نفسی نموده اید در کتاب مورد نظر : به نظر بنده.اصالت ایرانی بودنت :شخصیت وذات شما کاملا هویدا است به مصداق این سخن : افتادگی اموز اگر طالب فیضی* هرگز نخورد اب زمینی که بلند است* واقعا ازاده مرد هستی. حالا سوال 1 _ استاد شما در کتاب اول در رابطه بامدیریت سرمایه مفهوم 3 درصد را بیان نموده اید بدین معنی کار بر میتواند 3 درصد سرمایه خود را به خطر بیاندازدو حرف شما متین است اما بنده میخواهم مقدار پیپ بصورت نا محدود باشد چه در استاب لاس ویا تی پی . حالا اگر بنده بفرض 3 هزار دلار سرمایه داشته باشم .حجم و ضریب اهرمی جقدر باشد؟ میخواهم نحوه محاسبه کردن برایم بنو یسید. با توجه به شنا ختی بابت دو کتاب شما بنده به محاسبا ت شما ایمان دارم . 2_ اگر بنده ده میلیون داشته باشم " حجم و ضریب اهرمی چقدر باشد؟ در حساب اموزشی بازارمالی جهانیر . سرمایه بصورت تومان میباشد . در واقع وقتی سرمایه بصورت ده میلیون تومان باشد حجم و ضریب اهر می را جگونه محاسبه نمایم لطفا توضیح بفر مایید. ارادتمند شما ایرج.

12.  

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 90 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    994Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و دعای خیر . حضور با سعادت استاد ارجمند جناب اقای یزدی : شاید تشریف فرمایی جنابعالی به کشور زمان بر باشد بر ان شدم مسایل خود را مطرح نمایم اولا مجددا از شما تشکر میکنم بابت کتاب معا ملات شبانه که خیلی پر بار ومفید وجامع است ودر دستم است و برای کاربران خیلی مفید است. استاد خیلی شکسته نفسی نموده اید در کتاب مورد نظر : به نظر بنده.اصالت ایرانی بودنت :شخصیت وذات شما کاملا هویدا است به مصداق این سخن : افتادگی اموز اگر طالب فیضی* هرگز نخورد اب زمینی که بلند است* واقعا ازاده مرد هستی. حالا سوال 1 _ استاد شما در کتاب اول در رابطه بامدیریت سرمایه مفهوم 3 درصد را بیان نموده اید بدین معنی کار بر میتواند 3 درصد سرمایه خود را به خطر بیاندازدو حرف شما متین است اما بنده میخواهم مقدار پیپ بصورت نا محدود باشد چه در استاب لاس ویا تی پی . حالا اگر بنده بفرض 3 هزار دلار سرمایه داشته باشم .حجم و ضریب اهرمی جقدر باشد؟ میخواهم نحوه محاسبه کردن برایم بنو یسید. با توجه به شنا ختی بابت دو کتاب شما بنده به محاسبا ت شما ایمان دارم . 2_ اگر بنده ده میلیون داشته باشم " حجم و ضریب اهرمی چقدر باشد؟ در حساب اموزشی بازارمالی جهانیر . سرمایه بصورت تومان میباشد . در واقع وقتی سرمایه بصورت ده میلیون تومان باشد حجم و ضریب اهر می را جگونه محاسبه نمایم لطفا توضیح بفر مایید. ارادتمند شما ایرج.
    سلام
    ای هلو
    ای شفتالو
    ای باقلوا
    ای اصیل
    جسارتا اینجا تاپیک "تحلیل تکنیکال طلا-gold " است
    نه پرسش و پاسخ.

ویرایش توسط guest : 01-09-2019 در ساعت 04:43 AM

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است

signals/516724 https://web.telegram.org/#/im?p=@GuestMT4

14.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    240Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
    سلام
    ای هلو
    ای شفتالو
    ای باقلوا
    ای اصیل
    جسارتا اینجا تاپیک "تحلیل تکنیکال طلا-gold " است
    نه پرسش و پاسخ.

درسته آفرین
    نمیدونم چرا ایرانیها اکثرا شدیدا دست مال کش هستن
    واقعا این نوع ادبیات چه معنی داره

16.  

کاربرجدید

میزان امتیاز
    12Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام . دوست عزیز نمدانم شما کی هستید ایا به نظر شما از کسی تقدیر و تشکر کردن عیب است؟ اگر به خودت خیلی می بالی همان سوالها را که از استاد پرسیدم جواب بده ...

18. کاربر زیر به خاطر این پست از ایرج اسدی5 تشکر کرده است: syzygy

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    23564Array = 279
    قدرت امتیازدهی
    279
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام . دوست عزیز نمدانم شما کی هستید ایا به نظر شما از کسی تقدیر و تشکر کردن عیب است؟ اگر به خودت خیلی می بالی همان سوالها را که از استاد پرسیدم جواب بده ...
    سلام و درود
    جناب اسدی عزیز ضمن سپاس بیکران از شما به خاطر محبتتان نسبت به حقیر به جهت اینکه این تاپیکها مربوط به تحلیل می باشد به دلیل اینکه انسجام تحلیل ها محفوظ بماند در امضاء بنده آدرس تاپیک پرسش و پاسخ قید شده ممنون میشوم اگر سوالی هست در آنجا بیان نمایید . لذا پاسخ پستهای فوق را در همان تاپیک عرض خواهم کرد .
    تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

موفق باشید

20. کاربر زیر به خاطر این پست از shyazdi تشکر کرده است: guest

صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 30383940