سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
بهینه کردن سیستم pipo - صفحه 3
صفحه 3 از 25 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 247
    کاربر هزاره

تشکر از ایشان ، 859 بار در 150 پست
    میزان امتیاز
    4474Array = 80
    قدرت امتیازدهی
    80
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نکته ای که من متوجه شدم اینه که مهم اینجاست که آیا پیوتی در اطراف 2 تا میانگین هست یا نه. اگه بود که معلومه اگه نبود به نظر من ساده (دستکم برای طلا) خیلی خوب عمل میکنه. عملکرد ساده برای طلا:

به نظرم هر دو تا رو بگذاریم ببینیم کدوم نزدیک پیوته.
    ویرایش توسط AIO : 07-16-2012 در ساعت 06:45 PM

2. 8 کاربر زیر به خاطر این پست از AIO تشکر کرده اند: alal,arash rajabzadeh,Barcelona,bulkowski,Mohammad-H,Azadi,tracer_qm,SM_HOSSEINI

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4474Array = 80
    قدرت امتیازدهی
    80
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    جسارتاً و با اجازه از مسعود گرامی، من چالش های سیستم رو که تا الان دوستان اشاره داشته اند مختصراً می آورم:

1- کدام session را به عنوان مبدا بپذیریم؟! لندن یا نیویورک؟

2- میانگین 200 دوره ای ما ساده باشد یا نمایی؟

3- در بازار رنج بدون روند چه کنیم؟

4. 10 کاربر زیر به خاطر این پست از AIO تشکر کرده اند: alal,arash rajabzadeh,Barcelona,bulkowski,mamali,Mohammad-H,Azadi,tracer_qm,SM_HOSSEINI,Jabalameli

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

تشکر از ایشان ، 1,553 بار در 285 پست
    میزان امتیاز
    1304Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    آقا bulkowski در عکس های که گزاشتید به نظر من همون simple بهتره و حال اگر میخواید از هر دوش استفاده کنید از اونی استفاده بهشه بهتره که نزدیکتر به دو مووینگ 12 و 32 باشه.(نظری بود که عرض شد)

حال اینکه در مورد مواردی که مثل سوئینگ بازار صحبت شد .
    که من یک چند روزی (یک هفته) در حال تست کردن دو اندیکاتور هستم.
    حالا خوب یا بدش بماند(در بازاری که سوئینگ است گرفتن 15 پیپ هم برا خودش درآمدیه)
    من این رو به اشتراک میزارم (فوش ندید بعدشا
    )

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmB-7.rar

البته باید در موقعیتهای خوبی باشه منظورم همون حسیه که بعد از کار کردن با یک سیستم بهش میرسید.

اینم پزیشنهای است که من امروز گرفتم باهاش که ایکاش باسیستم PIPO میگرفتم بهتر بود ولی همون جور که گفتم در حال تست این اندیکاتور ها هستم .

و در آخر این پزیشنی که buy کردم براساس برخورد قیمت با پیووت بود و نه این اندیکاتورهای ساقارتی
    ویرایش توسط bahman7 : 07-16-2012 در ساعت 07:14 PM

6. 13 کاربر زیر به خاطر این پست از bahman7 تشکر کرده اند: alal,arash rajabzadeh,Barcelona,bulkowski,AIO,وفادار,mamali,Mohammad-H,Azadi,shyazdi,tracer_qm,SM_HOSSEINI,Jabalameli

کاربر هزاره

تشکر از ایشان ، 4,494 بار در 604 پست
    میزان امتیاز
    5036Array = 83
    قدرت امتیازدهی
    83
    Array
    مسعود جان اصلا درست جلو نمیریم هنوز بحث پیوت ها شروع نشده رفتی سوراغ میانگین 200
    مرحله به مرحله میریم جلو
    اول در مورد پیوت و بهترین سشن و.....
    به نتیجه برسیم بعد میریم میانگین ها دوستان فقط در مورد مبحثی که گفته میشه پست بذارند

8. 13 کاربر زیر به خاطر این پست از Hamidreza تشکر کرده اند: alal,arash rajabzadeh,Barcelona,bulkowski,AIO,وفادار,mamali,Mohammad-H,Azadi,tracer_qm,SM_HOSSEINI,Jabalameli,پیام

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 6,159 بار در 829 پست
    میزان امتیاز
    6176Array = 93
    قدرت امتیازدهی
    93
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    wow

الان که اومدم تاپیکو دیدم خیلی خوشحال شدم . 170 بازدید و 25 پست تو یک نصفه روز . اینها همه نشون دهنده اشتیاق و همراهی خیلی خوب شما عزیزانه .

انشالا همینطور با حرارت حرکت کنیم ، بهترین نتیجه ها مال ماست . شک نکنید .

با کار تیمی همه چیز امکان پذیره . بخش تریدری باید روز به روز فعال تر بشه .

ممنونم .

دوستان خوبم کسی از عنوان کردن هیچ مطلبی ابایی نداشته باشه . نه خجالتی داریم نه چیزی .اینجا همه شاگرد و دانشجوییم در محضر اساتید . و صد البته همه با هم رفیق .

بچه ها سعی کنید طوفان فکری راه بندازید . هر چی به نظرتون میاد بگید . خلاقیت به خرج بدید . اگه ذهنتون را اینجا خالی نکنید ، میرید روی معاملات واقعی خالی میکنید و ممکنه خراب کنید .
    اگه الان مطرح نکنید ممکنه بعدا فراموش کنید .
    ممکنه ایده ساده شما را دیگری بگیره بپزه و یه چیز عالی ازش بیرون بیاد .
    کسی نگه فعلا اینها دارند روی پیوت بحث میکنند من فلان موضوع را نگم . شما بگید دست بالاش بعدا روش بحث میکنیم .

در درجه اول مشارکت بالا میخواد این تاپیک . آدم پایه میخواد . ایده و فکر خودش زاییده میشه .

اما بریم سر اصل مطلب .
    حق با حمید عزیزه . باید به صورت منظم ، مرتب و با انسجام روی مباحث بحث کنیم. تمرکز روی یه موضوع خیلی مهمه . باید به یه نتیجه خوب برسیم و بعد بریم سراغ مطلب بعدی .

ما تو جمع خودمون آدم های با ارزش زیاد داریم . سعی کنیم ازشون درس بگیریم . به عنوان مثال ، حمید خان مدت 1 ساله کامل روی پیپو تمرکز کرده .
    1500 ترید زده . یه دنیا تجربه داره . من که کلی ازش یاد میگیرم .
    ویرایش توسط bulkowski : 07-17-2012 در ساعت 07:51 AM
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

10. 13 کاربر زیر به خاطر این پست از bulkowski تشکر کرده اند: alal,bahman7,Barcelona,AIO,Hamidreza,mamali,Mohammad-H,Azadi,shyazdi,tracer_qm,SM_HOSSEINI,Jabalameli,پیام

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 6,159 بار در 829 پست
    میزان امتیاز
    6176Array = 93
    قدرت امتیازدهی
    93
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ممنون از علی خوب برای تیتر کردن مطالبی که تا الان عنوان شده .

به عنوان اولین اولویت ، بررسی سشن مشترکی که بیشترین کارایی را داشته باشه میذاریم تو مرحله اجرا .

خب چیکار کنیم . لندن؟؟ ، نیویورک ؟؟؟، تهران

و اینکه دوشنبه در بین بقیه روزهای هفته فرق داره . کدوم سشن در دوشنبه ها بهتر جواب میده . اصلا دوشنبه روز ترید هست یا نه ؟؟ آیا ممکنه روتیشن داشته باشیم . ؟

دوستان نظر . (نظر شخصی و سلیقه ای نمیخوایم . بر اساس ادله و تحقیق باشه )
    ویرایش توسط bulkowski : 07-17-2012 در ساعت 07:52 AM
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

12. 10 کاربر زیر به خاطر این پست از bulkowski تشکر کرده اند: alal,bahman7,Barcelona,mamali,Mohammad-H,shyazdi,tracer_qm,SM_HOSSEINI,Jabalameli,پیام

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4474Array = 80
    قدرت امتیازدهی
    80
    Array
    با سپاس،

درباره لندن و نیویورک ، من همیشه احساسم این بوده که هنوز و هنوز این لندن هست که نبض بازارهای مالی جهان در اونجا می تپه. دلیلم هم اینه که مهمترین و تاثیرگذارترین نرخ تاثیرگذار بر عمده جفت ارزهای جهان اونجا تعیین میشه: Libor یعنی نرخ بهره بین بانکی که همین اخیراً داستان دستکاری ش توسط بانک های انگلیسی رسوایی زیادی داره بپا میکنه. رو این حساب من که gmt +1 رو انتخاب کردم واسه اندیکاتور.

بعد من چون بیشتر علاقه م درباره طلا هست، اگه فرضاً بخوام آمریکا رو ملاک قرار بدم، ساعت شیکاگو رو میذارم نه نیویورک.

درباره دوشنبه و جمعه خیلی ها میگن باید مراقب این دو روز باشیم چون کندل های هفتگی که هج فاندهای بزرگ خیلی بهشون علاقه دارن باز و بسته شدنش در این دو روز روی میده و خیلی ها علاقه دارن که دستکاریهای خاصی تو این 2 روز روی اینها داشته باشن برای هدایت سرمایه های بزرگ. رو این حساب فکر می کنم که واسه 2شنبه و جمعه پیوت های هفتگی رو بیشتر اهمیت بدیم و برای 3 روز دیگه پیوتهای روزانه.

با احترام

14. 12 کاربر زیر به خاطر این پست از AIO تشکر کرده اند: alal,Barcelona,bulkowski,fardad,Hamidreza,وفادار,mamali,Mohammad-H,shyazdi,tracer_qm,Jabalameli,پیام

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4474Array = 80
    قدرت امتیازدهی
    80
    Array
    منظورم اینه که برای دوشنبه و جمعه به پیوت های هفتگی هم اهمیت بدیم اما واسه بقیه روزا فقط پیوتهای روزانه.

16. 9 کاربر زیر به خاطر این پست از AIO تشکر کرده اند: alal,bulkowski,Hamidreza,mamali,Mohammad-H,shyazdi,tracer_qm,Jabalameli,پیام

کاربر هزاره

تشکر از ایشان ، 4,494 بار در 604 پست
    میزان امتیاز
    5036Array = 83
    قدرت امتیازدهی
    83
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
    منظورم اینه که برای دوشنبه و جمعه به پیوت های هفتگی هم اهمیت بدیم اما واسه بقیه روزا فقط پیوتهای روزانه.
    ممنون در مورد نظراتت
    اما در سیستم پیپو پیوت ها روزانه هفتگی و ناهانه دارای ارزشی یکسان هستند اصلا برای ما چه نوع پیوت باشه ملاک نیست

18. 10 کاربر زیر به خاطر این پست از Hamidreza تشکر کرده اند: alal,Barcelona,bulkowski,AIO,mamali,Mohammad-H,shyazdi,tracer_qm,Jabalameli,پیام

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 1,050 بار در 196 پست
    میزان امتیاز
    1717Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    فقط او باقیست

سلام.
    پیشنهاد های شخصی من که احتمالا با مخالفت شدیدی مواجه بشه

1- اندیکاتور PivotCustom_4TimeFrames ظاهر بسیار زشتی دارد(یک سری خطوط افقی) و چشم رو به شدت خسته میکنه و باعث خطا میشه و این که پیوت های دورهای قبل رو هم رسم نمیکند من ازش راضی نیستم(با وجود این که شاید اصلا به کار نیان ولی حس خوبی بهم میده)
    راه حل:
    استفاده از Auto-Pivot Plotter ها.

2- من بر اساس تجربه شخصی(شاید بدون دلیل علمی) از Tzها برای شیفت به سشن لندن استفاده نمیکنم همچنین به برکری که کندل های یک شنبه رو داره اعتقادی ندارم.
    بسیار نمونه های زیادی دیدم که واکنش به ترازهای Custom بهتر بوده و نمونه هایی هم دیدم که واکنش به Tz و سش لندن عالی بوده ولی در یک جمع بندی من Custum رو ترجیح میدم و از آلپاری هم استفاده میکنم و راضی هستم.

3-ببخشید که این حرف رو میزنم ولی کاملا مشخص هستش اصلا نباید از همه پیوت ها(روزانه، هفتگی و ماهیانه) در یک تایم استفاده بشه. مثل این سیستم هایی که Nتا ایندیکیتور داخلشون هستش و اصلا آدم سرگیجه میگیره و چون طراح میدونه به همه ایندیکیتورهاش احتمال واکنش هست همه رو با هم روی چارت قرار میده (منظورم به استاد نیما نیستش ها، یک وقت خدایه نکرده بد برداشت نشه. همیشه و به همه گفتم هرچیزی دارن توی دنیای تحلیل گری و تریدی از استاد آزادی دارم و با همین پایپو فعلی پیپ ها گرفتم که شاید فکرش رو هم نمیکردم روزی بتونم با این آرامش بگیرم).
    راه حل:
    فقط از پیوت های روزانه استفاده بشه. میدونم خیلی مخالفت میشه با این بند ولی خودتون چند مدت امتحان کنید واقعا و ببینید چقدر بهتر هستش و چقدر لذت بخش حتما بند 4 رو بخونید در ادامه بند 3.

4- مشکل بعدی این سیستم همون طور که دوستان فرمودن تشخیص روند هستش. نمیدونیم بازار رنج هستش، صعودی یا ریزشی و با استرس پوزیش میگیریم.(البته ایندیکیتور فدرت ارزها کمک زیادی میکند).
    راه حل:
    یک تایم بالاتر میریم یعنی 30مین و از رفیق قدیمی، رفیق با وفا، یار قدیمی( عاشقانه شد ) یعنی RSI استفاده میکنیم. با تلاش های زیاد و به کمک اساتید و بچه های بازارمالی جهانی فکتوری و تی اس دی و ... همه به این نتیجه رسیدیم که پریود 14 بهترین پریود هستش برای تایم 30مین( مسعود تو ذهنت الان طوفانه ها ) ولی این RSI یه کوچولو بهبود پیدا کرده و یک متوسط گیری هم انجام شده روش و به ما روند رو نشون میده(سبز صعود و صورتی نزول).
    RSI اصلا یه جورایی قوت قلب به من میده و به راحتی میشه روند رو تشخیص داد.

چقدر تایپ کردم(منم که تنبل )
    ویرایش توسط Amir_A : 07-17-2012 در ساعت 01:25 AM

20. 10 کاربر زیر به خاطر این پست از Amir_A تشکر کرده اند: alal,arash rajabzadeh,Barcelona,bulkowski,AIO,Hamidreza,mamali,Mohammad-H,tracer_qm,پیام

صفحه 3 از 25 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین