سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
استراتژی استراتژی chiaq361
صفحه 1 از 14 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 131
    کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    17Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers
    Array

استراتژی chiaq361

سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر از shyazdi بابت تایپیک خوب و مفیدشون.
    مدت زیادی است بر روی سیستم شخصی خودم کار میکنم. و تا حد امکان ان را ساده و نقاط ورود و خروج را دقیق مشخص کردم. با مطالعه چند صفحه اول این این تایپیک ... فکر میکنم زیگزاگ کمک خوبی برای سیستم من باشد...

با اجازه دوستان تصاویری از روش شخصی...
    1- تشخیص روند اصلی در تایم روزانه از ابتدا تا انتها بسیار دقیق
    2- تشخص بازگشتها واقعی در تایم چهار ساعته
    3- رسیدن به سقف بازگشتها و ورود در جهت روند در تایم یک ساعته (مناطق ابی رنگ در تصاویر)

امیدوارم در کنار هم به موفقیت کامل برسیم...

تشخیص روند در تایم روزانه:

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

تشخیص بازگشتها در تایم 4 ساعته
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

ورود در سقف و با شکست خط روند

2.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    17Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers
    Array
    روند اصلی سه جفت ارز

4.  

مدیر بخش تحلیل های اعضا

تشکر از ایشان ، 6,143 بار در 1,073 پست
    میزان امتیاز
    23563Array = 279
    قدرت امتیازدهی
    279
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiaq361 نمایش پست ها
    روند اصلی سه جفت ارز

سلام و درود

ممنون دوست عزیز از تحلیل هایی که قرار دادید اما خوب بود یه توضیحی در مورد روش تحلیلی هم میدادید. و اینکه بر گرفته از چه روش یا اندیکاتوری می باشد .

بدرود
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

6.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    17Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام و درود

ممنون دوست عزیز از تحلیل هایی که قرار دادید اما خوب بود یه توضیحی در مورد روش تحلیلی هم میدادید. و اینکه بر گرفته از چه روش یا اندیکاتوری می باشد .

بدرود
    دوست عزیز تمپلت را میگذارم. کلا از مویینگ 5 های و لاو پر رنگ و مویینگ 10 های و لاو کم رنگ استفاده میکنم.linear weighted

1- کراس مویینگ قرمز با قرمز و ابی با ابی در تایم روزانه جهت روند را تشخیص میدهد.
    2- کراس مویینگ قرمز با قرمز و ابی با ابی در تایم 4 ساعته بازگشتهای درست را نشان میدهد یعنی تا زمانی که در تایم 4 ساعته در جهت عکس روند اصلی کراس نداشته با شم بازگشت قیمت مشکوک است. بعد از کراس وارد مرحلهای میشوم که نقطه دقیق بازگشت را پیدا کنم
    3- در تایم یک ساعته با استفاده از خط روند یا ایچیموکو نقطه ورود اول و دوم را پیدا میکنم.و استاپ درست را هم با کومو ی ایچیموکو در تایم 30 پیدا میکنم که معمولا بین 20 تا 35 پیپ است.
    4 - بهترین جای این استرا تژ ی این است که زمانی که قیمت بخواهد تغییر روند کلی دهد ما در جهت خلاف روند هیچ ورودی نداریم .
    5- معمولا در جفت ارز eur jpy 30 پیپ استاپ و 80 پیپ سود دارم.
    6-...

این ایده را از بولینگر باندها و اطلاعاتی از سایت http://evilspeculator.com/
    فايل هاي ضميمه
    ویرایش توسط chiaq361 : 04-02-2013 در ساعت 10:32 PM

8.  

کاربر هزاره

تشکر از ایشان ، 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    649Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiaq361 نمایش پست ها
    دوست عزیز تمپلت را میگذارم. کلا از مویینگ 5 های و لاو پر رنگ و مویینگ 10 های و لاو کم رنگ استفاده میکنم.linear weighted

1- کراس مویینگ قرمز با قرمز و ابی با ابی در تایم روزانه جهت روند را تشخیص میدهد.
    2- کراس مویینگ قرمز با قرمز و ابی با ابی در تایم 4 ساعته بازگشتهای درست را نشان میدهد یعنی تا زمانی که در تایم 4 ساعته در جهت عکس روند اصلی کراس نداشته با شم بازگشت قیمت مشکوک است. بعد از کراس وارد مرحلهای میشوم که نقطه دقیق بازگشت را پیدا کنم
    3- در تایم یک ساعته با استفاده از خط روند یا ایچیموکو نقطه ورود اول و دوم را پیدا میکنم.و استاپ درست را هم با کومو ی ایچیموکو در تایم 30 پیدا میکنم که معمولا بین 20 تا 35 پیپ است.
    4 - بهترین جای این استرا تژ ی این است که زمانی که قیمت بخواهد تغییر روند کلی دهد ما در جهت خلاف روند هیچ ورودی نداریم .
    5- معمولا در جفت ارز eur jpy 30 پیپ استاپ و 80 پیپ سود دارم.
    6-...

این ایده را از بولینگر باندها و اطلاعاتی از سایت The Evil Speculator - Bent on market domination. | The Evil Speculator
    واقعا آفرین از طرز کارت خیلی خوشم اومد میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟ اصلا چرا تاپیک جدا نمیزنی؟؟؟ به نظرم روشت خیلی جالب اومد

ارادتمند---------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

10.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    17Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    واقعا آفرین از طرز کارت خیلی خوشم اومد میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟ اصلا چرا تاپیک جدا نمیزنی؟؟؟ به نظرم روشت خیلی جالب اومد

ارادتمند---------امیر
    ممنون دوست عزیز. اگر دوستان علاقه مند باشند . ایده ام را کامل توضیح میدهم. با ترکیب این روش و بولینگر باند یک سیگنال با دقت خیلی زیاد پیدا کردم برای تایم پایینو...
    اگر چه در همان تایم روزانه هم با مدیریت سرمایه میشه به سود رسید.

یک نمونه :

st=10 pip
    tp= باند پایین بولینگر در تایم 15

12.  

کاربر هزاره

تشکر از ایشان ، 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    649Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    معلومه که علاقه مندم دوست من. از مخ ایرانی فقط یه همچین چیزهایی درمیاد. اگه لطف کنید ممنون میشم.

ارادتمند--------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

14.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    17Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers
    Array
    روش معاملاتی من شامل چند تحلیل جدا گانه روزانه است . که در تمام انها کندلهای تایم روزانه و 4 ساعته نقش اصلی را دارند . و در تایمهای پایین برای ورود دقیق وارد میشوم.

این سیستم شامل سه بخش است که هر کدام را با تصویر نشان میدهم و در صورت به وجود امدن شرایط در طول شبانه روز تصاویر لایو را قرار میدهم.

روش 1:تحلیل در تایم روزانه تایید در تایم روزانه و 4 ساعته و ورود در تایم یک ساعته و 15 دقیقه برای گرفتن سود بالای 300 پیپ

روش 2: تشخیص روند در تایم روزانه و بازگشت در تایم 4 ساعته و سوینگ گیری در تایم یک ساعته برای گرفتن سود در حدود 50 تا 80 پیپ

روش 3 : اسکالپ برای سود 15 تا 20 پیپ

تمامی تحلیل ها تنها بر روی جفت ارز eur jpy...

16.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    38Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    من بیشتر طالب اسکالپ هستم اگر میشه توضیح بدید من بسیار مشتاقم و منتظر

18.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    17Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers
    Array

روش اول

روش اول : استاپ در حدود30تا 50 پیپ و سود بالای 300 پیپ
    1- قرار دادن بولینگر باند (100و 2)و (25و2)
    2-قرار دادن مویینگهای 5 و 10
    3- صبر میکنیم تا قیمت باند وسط بولینگر 25 را بشکند. و از ان فاصله بگیرد.
    4- شکست باند 25 در تایم روزانه مساوی شکست باند بولینگر 100 در تایم 4 ساعته است.
    5- در شکست تایم 4 ساعته منتظر پول بک می مانیم. که پول بک شامل سه مکان میشود.
    الف: پول بک به وسط بولینگر تایم 4 ساعته
    ب: پول بک به قسمت بالا یا پایین بولینگر 25 در تایم 4 ساعته
    ج: برگشت قیمت به روی مویینگ پر رنگ قرمز در خرید و ابی در فروش در تایم روزانه

6- در زمان مشاهده پول بک به تایم یک ساعته میرویم و با گذاشتن مویینگ 200 باید مانند تصاویر در بالا یا پایین منطقه پول بک ما باشد که خود تایییدی قوی است. در این زمان در تایم یک ساعته معمولا الگوی سر و شانه یا مثلث کامل درست میشود که میشود نقطه دقیق ورود را پیدا کرد.

....
    در تصاویر توضیح دادم.

ویرایش توسط chiaq361 : 04-03-2013 در ساعت 12:19 AM

20.  

صفحه 1 از 14 12311 ... آخرینآخرین