سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
آموزش همهء تجربیات من !!!!! - صفحه 10
صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 132
    کاربر هزاره

تشکر از ایشان ، 77 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    4042Array = 76
    قدرت امتیازدهی
    76
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بعضی وقت ها که با خودم خلوت میکنم و فلش بک میزنم به زمانی که شروع به کار کردم تا به امروز ، میبینم که خیلی حرفها واسه گفتن وجود داره. خیلی زود گذشتنشو کاری ندارم ولی رفتار یک نوآموز رو مثل کودکی میبینم که مسیری رو از مرحله سینه خیز به سوی راه رفتن شروع کرده با این تفاوت که کودک فارغ از اینکه چند بار زمین میخوره - گریه میکنه - از زمین و دیوار و اطرافیان کمک میگیره - خسته میشه و همه این مشکلات باز هم ذره ای از شوق و انرژی اش کاسته نمیشود و قدم به قدم به هدفش میرسد.
    اما بعضی از ماها با هزار امید و آرزو بعد از کلی این در و آن در زدن و نا امید شدن به این شغل رو می آوریم و هنوز نرسیده قصد این را داریم که به آرزوهایمان جامه عمل بپوشانیم بدون آنکه حاضر باشیم این مراحل را قدم به قدم طی کنیم.
    اگر روزی کسی سوالی از من در مورد چالش های پیش رو در این بازار پرسید ، دوست دارم در جواب از همان کودک یاد کنم که تا سینه خیز رفتن را نیاموخت و 4 دست و پایی را پشت سر نگذاشت به را رفتن نرسید.

اگر با خود رو راست باشیم میبینیم که هنوز هستیم کسانی که از شکست خوردن میترسیم ( همین مسئله فرار از استاپ ) و هنوز یک مرحله را تمام نکرده ایم در پی روش ها و مطالب جدید تر میرویم بدون آنکه بدانیم ما واقعا از این بازار چه میخواهیم و فقط طوطی وار دنباله رو هستیم.

به قول شاعر : ز دست دیده و دل هردو فریاد که هرچه دیده بیند دل کند یاد
    هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

2.  

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 753 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    1483Array = 47
    قدرت امتیازدهی
    47
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با خوندن دوباره این تجربیاتت یه جورایی دلم گرفته ولی پیام جان کاش ادامه میدادی...

البته اگر نکته ای برای ادامه دادن هست...
    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

4.  

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4042Array = 76
    قدرت امتیازدهی
    76
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
    با خوندن دوباره این تجربیاتت یه جورایی دلم گرفته ولی پیام جان کاش ادامه میدادی...

البته اگر نکته ای برای ادامه دادن هست...
    متوجه منظورت هستم .میدونم چی میگی. ولی - یه روز خوب میاد اینو میدونم - یه روزی میرسه که با کمک هم ، همه موفق میشیم.

محمد جان من خودم هم هر روز در حال یادگیری نکات جدیدم. ولی این تجربیات رو واقعا با تمام وجود لمس کردم و از سر دلسوزی در اختیار دوستان قرار دادم . یه روزی هر کسی به این تاپیک سر بزنه ، میبینه که سرگذشتی مشابه من داشته ، ای کاش دوستان قبل از اینکه بهای سنگینی بدهند به این تاپیک ها سر بزنند و از این نکات که با دوستان مرور کردیم رایگان بهره ببرند. ای کاش..

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

6. کاربر زیر به خاطر این پست از payam154 تشکر کرده است: Ghoghnoosepars

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    511Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    ممنونم از payam154 عزیز به خاطر مطالب ارزشمند و مفید شما خیلی خیلی استفاده کردم

سپاسگذارم
    روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
    قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

8. کاربر زیر به خاطر این پست از moeinfar تشکر کرده است: Ghoghnoosepars

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    189Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers
    Array
    من هم واقعا استفاده کردم امیدوارم هر جا که هست سالم موفق باشه چند وقتی است نیست کسی خبر داره کجاست

10. کاربر زیر به خاطر این پست از piam تشکر کرده است: Ghoghnoosepars

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4042Array = 76
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array
    درود فراوان

بعد از مدتها دوری از این فضا و اشتراک گزاری تجربیات شخصی ، دلم خواست این نکته رو یادآور بشم که توی این سالهای اخیر بیشتر دنبال مباحث بنیادی بوده و هستم.
    به نظرم شاه کلید موفقیتی که تا این لحظه بهش رسیدم اینه که باید اخبار و داده های اقتصادی رو با دقت زیر نظر داشته باشیم.اینها محرک اصلی بازار هستن و از تکنیکال فقط برای پیدا کردن بهترین نقطه ورود و خروج در جهتی که بنیادی مشخص کرده استفاده کنیم.
    هر چند که این کار یه نفر نیست و فعالیت یه تیم رو طلب میکنه.
    خیلی مواقع که تحلیل ها و الگوهای تکنیکال فیل میشن ، دلیلش مغلوب شدن آنها در مقابل مباحث بنیادی است و ما همچنان دنبال دلایلی در نحوه و ترسیم الگو ها و ... هستیم.
    اگرتا به این لحظه به این نتیجه نرسیدید ، ارزششو داره که براش وقت بیشتری بزارید.
    زبان تخصصی رو هم قوی تر کنیم . البته دامنه زیاد وسیعی نداره و برای کسی که زبانش خوبه ، تعدادی واژه رو تمرین کنه تا حدودی مشکلش حل میشه.

پرسود باشید.

.

12. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از payam154 تشکر کرده اند: ali-66,Ghoghnoosepars,guest,ناشی

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 126 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    277Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
    درود فراوان

بعد از مدتها دوری از این فضا و اشتراک گزاری تجربیات شخصی ، دلم خواست این نکته رو یادآور بشم که توی این سالهای اخیر بیشتر دنبال مباحث بنیادی بوده و هستم.
    به نظرم شاه کلید موفقیتی که تا این لحظه بهش رسیدم اینه که باید اخبار و داده های اقتصادی رو با دقت زیر نظر داشته باشیم.اینها محرک اصلی بازار هستن و از تکنیکال فقط برای پیدا کردن بهترین نقطه ورود و خروج در جهتی که بنیادی مشخص کرده استفاده کنیم.
    خیلی مواقع که تحلیل ها و الگوهای تکنیکال فیل میشن ، دلیلش مغلوب شدن آنها در مقابل مباحث بنیادی است و ما همچنان دنبال دلایلی در نحوه و ترسیم الگو ها و ... هستیم.
    زبان تخصصی رو هم قوی تر کنیم . البته دامنه زیاد وسیعی نداره و برای کسی که زبانش خوبه ، تعدادی واژه رو تمرین کنه تا حدودی مشکلش حل میشه.

پرسود باشید.
    دوستان قبل از شروع هر کاری و از دست دادن وقت به این مساله دقت کنید

14. کاربر زیر به خاطر این پست از shangil تشکر کرده است: payam154

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 122 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    2808Array = 51
    قدرت امتیازدهی
    51
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
    درود فراوان

پرسود باشید.
    این یک هشدار جدی به همه دوستان تازه وارد است که کسانی قریب به 10 سال حتی بیشتر در این بازار بوده اند هنوز نتوانسته اند به موفقیت کامل در این بازار دست پیدا کنند درصورتی که اگر این وقت و هزینه صرف کار دیگری میشد قطعا نتیجه بسیار بهتری داشت...

بنابراین هرگز و هرگز وقتتان را تمام و کمال صرف این کار نکنید که ممکن است هزینه های ان جبران ناپذیر باشد...

بار دیگر این نکته را عنوان میکنم که هیچ دانشی برای موفقیت در این بازار چه تکنیکال چه بنیادی وجود ندارد که شمارا به موفقیت 100 درصد برساند که اگر موفقیتی هم باشد صرفا گذرا هست و بعد از ان کلی ضرر ان سودها را کاور خواهد کرد...

این بازار تنها یک منطق دارد که اگر کسی بدان منطق دست پیدا کند مانند جناب گیتی و بعضی دوستان از هفت دولت ازاد میشود و گنجی را پیدا میکند که پایان ناپذیر است...

این منطق در هیچ جای اینترنت کتاب ها کورس های اموزی سی دی ها کانال ها و غیره بیان نشده پس به دنبالش در این جایگاه ها نباشید...

این منطق درون خود چارت مستتر است پس تمام تلاش و ذهن خود را بر روی چارت بگذارید چارتی بدون هرگونه ابزار اضافی که این بهترین راه دستیابی به موفقیت است...

شادی سراسر وجودتان...

16. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از mohsencomm تشکر کرده اند: dama,مهدی موسوی

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 126 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    277Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
    این یک هشدار جدی به همه دوستان تازه وارد است که کسانی قریب به 10 سال حتی بیشتر در این بازار بوده اند هنوز نتوانسته اند به موفقیت کامل در این بازار دست پیدا کنند درصورتی که اگر این وقت و هزینه صرف کار دیگری میشد قطعا نتیجه بسیار بهتری داشت...

بنابراین هرگز و هرگز وقتتان را تمام و کمال صرف این کار نکنید که ممکن است هزینه های ان جبران ناپذیر باشد...

بار دیگر این نکته را عنوان میکنم که هیچ دانشی برای موفقیت در این بازار چه تکنیکال چه بنیادی وجود ندارد که شمارا به موفقیت 100 درصد برساند که اگر موفقیتی هم باشد صرفا گذرا هست و بعد از ان کلی ضرر ان سودها را کاور خواهد کرد...

این بازار تنها یک منطق دارد که اگر کسی بدان منطق دست پیدا کند مانند جناب گیتی و بعضی دوستان از هفت دولت ازاد میشود و گنجی را پیدا میکند که پایان ناپذیر است...

این منطق در هیچ جای اینترنت کتاب ها کورس های اموزی سی دی ها کانال ها و غیره بیان نشده پس به دنبالش در این جایگاه ها نباشید...

این منطق درون خود چارت مستتر است پس تمام تلاش و ذهن خود را بر روی چارت بگذارید چارتی بدون هرگونه ابزار اضافی که این بهترین راه دستیابی به موفقیت است...

شادی سراسر وجودتان...
    این گفته دوستمون با گفته شما متناقضه
    ایشون میگن همه چیز در چارت نیست.
    در ضمن جناب گیتی کی هست دقیقا و از کجا معلومه که گنچ رو یافته؟

18. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از shangil تشکر کرده اند: payam154,مهدی موسوی

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4042Array = 76
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها

شادی سراسر وجودتان...
    درود
    دوست عزیز اگر در مقوله ترید موفق نبودید ، ایرادی نداره . همه در این مسیر فراز و نشیب داشتیم . ولی اینقدر نا امید و در چند مورد مبهم صحبت کردن نتیجه ای نداره.
    کسی اصرار به ورود و یا ادامه دادن این کسب و کار نداره .
    صرفا انتقال یه تجربه است که در راه رسیدن به موفقیت برای دوستان راهگشا باشه.

پر سود باشید.

.

20. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از payam154 تشکر کرده اند: Ghoghnoosepars,guest

صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)