سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
***بازار تبادلات ارزی سراب یا واقعیت*** - صفحه 6
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 53 از 53
    کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    62Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    فقط حرف فقط ادعا من از زمانی که با این فروم ها اشنا شدم فقط ادعاهای توخالی شندیم 100تا را1000کردم اقایانی که ادعا سود در این بازار با مدیریت سرمایه دارید میشه از شما خواهش کنم یک استیمنت حداقل 6ماه و حداکثر یک ساله به من شکست خورده بازار نشان دهید یا به قول یکی ازافراد مرتب بن شده فروم حسابت را به متاکوست وصل کن تا طی این 6ماه ببینیم با مدیریت سرمایه چگونه سود میکنی اقایان دست بردارید از توهمات والله به خدا باعث بدبختی یک عده با حرف های پوچ و تو خالی نشوید
    این اسیمنت را دنبال کنید :
    http://www.forexfactory.com/789878
    حدود یه ماه پیش با 2.4 سرمایه حدود 900 هزار تو ضرر بود ولی با سود 300 هزار تایی بست الان هم حدود 50 درصد سود در 4 ماه این سال داشته است .
    2 ماهی هست زیر نظرش دارم و به این نتیجه رسیده ام که ایشان حتما برنامه ی مدونی داشته که همیشه حسابش تا درصدی تو ضرر میره ولی با سود می بنده
    همین لینک بالا مثال نقضی است که میشه از این بازار سود خوب هم کسب کرد ولی باید پله به پله پیش رفت .
    ابتدا شما را نادیده می گیرند ،سپس به شما می خندند،بعد با شما می جنگند وسرانجام شما پیروز خواهید شد !!!

2.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 68 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    219Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    این هم سند سراب!!
    http://www.asrkhabar.com/fa/news/734...B3%D9%86%D8%AF

من میدونم که این بازار سراب نیست ولی اینکه با چه میزان سرمایه وارد شدن درش مهم هست برا من قبل شروع مهمه. میدونم که سرمایه کم بلاخره ادم رو وسوسه میکنه برا حجم زیاد زدن. مثلا برا 100 دلار باید قبول کرد 20 دلار در ماه برایند ماه اول واقعا زیاده باید قبول کرد دیگه. ولی چون پول کم هست به چشم نمیاد. مجبور میشه ادم حجم رو بالا ببره و خب همه میدونن چی میشه
    البته به شخصه اصلا سرمایه انچنانی ندارم
    از دید من قطعا این شغل باید شغل دوم فرد باشه مگر اینکه درس بده به دیگران!
    ویرایش توسط shangil : 12-01-2017 در ساعت 05:43 PM

4.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 68 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    219Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    دوست عزیز مطمن باش اگر روانشناسی و مدیریت سرمایه توی این بازار به کار ببری چیزی نصیب شما نمی شه من مدیریت سرمایه را نفع نمی کنم ولی با این سرمایه کم من و شما و تمام ایرانی های دیگر اگر بتونی سودی در این بازار از طریق مدیریت سرمایه کنی چیزی نصیب من و شما نمی شود بنده همه این راهها ی که فکر کنی رفته ام مدیریت سرمایه ام اجرا کرده ام ولی بازی قمار با شرایط صفر است فقط عمر تلف کردن از طریق مدیریت سرمایه است وهمه اینها اول باید دید شما میتوانی توی این بازار سود کنی یا نه بعد به فکر مدیریت سرمایه و روانشناسسی باشی
    شما میخواستید ماهانه سود بسیار بالا ببرید.
    بروید کشورهای خارجی را ببینید هدف بندیشون با اون تورم 20 درصد در سال هست نهایت. اشخاص رو میگم. استثناتی مثل موچوال فاندها اینا رو کار ندارم. فرد عادی به دنبال اون سود نیست. وگرنه همه میریختن در ایران اون کار رو میکردن دیگه وقتی بانک خودش 20 درصد به شما میده بدون ریسک.
    این یک واقعیته دیگه بازارمالی جهانی هم از ایران در نیومده که. از همونجاهایی دراومده که تورم نهایت دو درصدی دارند و سودشون هم نسبت به اون بازار هست.
    از این بازار انتظار سود انچنانی نداشته باشید و به درد کسب درامد نمیخوره ولی ثروت افزایی چرا. برا کسی که 10 میلیون پول داره. 1 میلیون بزاره در این بازار هر معامله هم 1 درصد بیشترش رو ریسک نکنه یعنی 10 هزار تومان. عمدا هم که بخواد کال نمیشه
    دقیقا باتلاق معنیش چی میشه اینجا!

6.  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456