سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
سوالات سوالات عمومی - صفحه 113
صفحه 113 از 113 نخستنخست ... 1363103111112113
نمایش نتایج: از 1,121 به 1,130 از 1130
    کاربر هزاره

تشکر از ایشان ، 4,095 بار در 598 پست
    میزان امتیاز
    4119Array = 81
    قدرت امتیازدهی
    81
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
    سلامم

یه اقایی به اسم مصطفی اینجا نوشته بعد باز کردن حساب pcm میشه داخل کانالش عضو شد؟ایا مدیران تایید میکنند؟
    بعدش این لایو که نوشتن منظور حتما باید ریل ترید کنیم؟ من میخوام عضو بشم توسط لینکی که قرار داده شده ولی فعلا نمیخوام ترید واقعی کنم میشه راهنمایی کنین؟ بعد ایا اطلاعاتی که میخواین بگیرین محرمانه میمونه؟

با تشکر
    سلام،

بله ایشون کاملا معتبر و مورد تایید هستند و از همکاران قدیمی بروکر پی سی ام می باشند.

لینکی که قرار داده شده هم لینک ثبت نام در بروکر هست که مسلما هیچ مشکلی نداره و اطلاعات مشتریان نزد بروکر کاملا محفوظ هست.

با احترام

2. کاربر زیر به خاطر این پست از PCM تشکر کرده است: مصطفی

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 151 بار در 100 پست
    میزان امتیاز
    302Array = 11
    قدرت امتیازدهی
    11
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
    سلام،

بله ایشون کاملا معتبر و مورد تایید هستند و از همکاران قدیمی بروکر پی سی ام می باشند.

لینکی که قرار داده شده هم لینک ثبت نام در بروکر هست که مسلما هیچ مشکلی نداره و اطلاعات مشتریان نزد بروکر کاملا محفوظ هست.

با احترام
    میشه ابتدا با دمو شروع کرد
    برا دمو هم همین لایو رو باید ثبت نام کنیم درسته؟

4.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 151 بار در 100 پست
    میزان امتیاز
    302Array = 11
    قدرت امتیازدهی
    11
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
    سلام،

با احترام
    میخوام دلار بریزم به حساب و دلار بردارم یعنی بریزن به حسابم در خارج از کشور
    ایا این ار رو انجام میده pcm

6.  

کاربرجدید

تشکر از ایشان ، 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان کسی سایتی مثل zulu trader سراغ نداره که با اکانت دمو بتونه تریدر راهبرد باشه و سرمایه گذار جذب کنه.
    بنده میخواستم توی سایت zulu ثبتنام کنم ولی متاسفانه به کشور ایران خدمات ارایه نمیده.

8.  

کاربر جدید

میزان امتیاز
    10Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezafarhani نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی سایتی مثل zulu trader سراغ نداره که با اکانت دمو بتونه تریدر راهبرد باشه و سرمایه گذار جذب کنه.
    بنده میخواستم توی سایت zulu ثبتنام کنم ولی متاسفانه به کشور ایران خدمات ارایه نمیده.
    سلام.
    از Liteforex استفاده کنید.
    ماله روسیه هست و با ایران هیچ مشکلی نداره.

10.  

کاربرجدید

میزان امتیاز
    10Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام وققتون بخیر من در دیدن عمق بازار مشکل دارم ایا تنظیمات خاصی هست که باید انجام بدم؟؟؟

12.  

کاربرجدید

تشکر از ایشان ، 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    13Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام, مدتی است که از حساب دمو پی سی ام با استفاده ازبرنامه mt4 برای PC استفاده میکنم, حالا در شرایطی هستم که میخواهم وقتی خانه نیستم از همین جساب دمو در تبلت هم استفاده کنم, از لینکی که در سایت فارسی زبان پی سی ام بود mt4 را از گوگل پلی مخصوص اندروید دانلود کردم و بروی تبلت نصب کردم, ولی در سایت پی سی ام هیچ مکانی را برای راهنمایی استفاده از این برنامه اندروید پیدا نکردم, ضمنا لینک مذبور برای دانلود از گوگلم پلی یک برنامه مختص پی سی ام نبود, نمیدانم چطور یوزر و رمز را که دارم در آن وارد کنم, اگر میشود راهنمایی کنید, ممنون

14.  

کاربرجدید

تشکر از ایشان ، 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    16Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

حساب پم

با عرض سلام و احترام

دوست گرامی
    من یک حساب میکرو لایو دارم ؛ در مورد حساب پم توضیحاتی می خواستم و راهنمایی اینکه از کدوم استراتژی می توانم استفاده کنم .

با تشکر

16.  

کاربرجدید

تشکر از ایشان ، 13 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    14Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام

من سوالی دارم که قبلا در تاپیکی دیگه مطرح کردم اما تا این لحظه بنمایش در نیامده و طبعا جوابی نگرفته ام پس اینجا مطرح میکنم و امیدوارم جواب مناسب دریافت کنم.

من یه حساب دموی مینی دارم. چند شب پیش (بامداد جمعه گذشته) حوالی ساعت 1:30 بامداد بر روی جفت ارزی پوند دلار به یکباره اسپرد واید شد بطوریکه طبق اسکرین شاتی که در همان لحظات گرفتم اختلاف اسک و بید به بیش از 100 پیپت رسید و این اختلاف، توسط اسک پرایس که نقشی در ترسیم چارت ندارد ایجاد گشت. همون لحظه چارت بروکری دیگه که در موارد عادی قیمتهاش بسیار مطابق با قیمتهای pcm هست رو چک کردم دیدم اونجا هم اسپرد واید شده اما در حد 30 الی 40 پیپت.

از شما درخواست میکنم به این موضوع که میتونه باعث ضرر و زیان تریدرهاتون در معاملات باز شبانه بشه پاسخ بدین. من قصد شارژ اکانتم رو داشته و دارم اما موکول کردم به بعد از پاسخی که احیانا از شما دریافت خواهم کرد (اگه پاسخ هم ندین خودش یه پاسخه!)

ممنونم

18. کاربر زیر به خاطر این پست از RAMIN48 تشکر کرده است: PCM

کاربر هزاره

تشکر از ایشان ، 4,095 بار در 598 پست
    میزان امتیاز
    4119Array = 81
    قدرت امتیازدهی
    81
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط RAMIN48 نمایش پست ها
    با سلام

من سوالی دارم که قبلا در تاپیکی دیگه مطرح کردم اما تا این لحظه بنمایش در نیامده و طبعا جوابی نگرفته ام پس اینجا مطرح میکنم و امیدوارم جواب مناسب دریافت کنم.

من یه حساب دموی مینی دارم. چند شب پیش (بامداد جمعه گذشته) حوالی ساعت 1:30 بامداد بر روی جفت ارزی پوند دلار به یکباره اسپرد واید شد بطوریکه طبق اسکرین شاتی که در همان لحظات گرفتم اختلاف اسک و بید به بیش از 100 پیپت رسید و این اختلاف، توسط اسک پرایس که نقشی در ترسیم چارت ندارد ایجاد گشت. همون لحظه چارت بروکری دیگه که در موارد عادی قیمتهاش بسیار مطابق با قیمتهای pcm هست رو چک کردم دیدم اونجا هم اسپرد واید شده اما در حد 30 الی 40 پیپت.

از شما درخواست میکنم به این موضوع که میتونه باعث ضرر و زیان تریدرهاتون در معاملات باز شبانه بشه پاسخ بدین. من قصد شارژ اکانتم رو داشته و دارم اما موکول کردم به بعد از پاسخی که احیانا از شما دریافت خواهم کرد (اگه پاسخ هم ندین خودش یه پاسخه!)

ممنونم
    با سلام،

دوستان بارها توضیح دادیم ساعت 1:30 تا 2:30 شب وقت تسویه حساب شبانه هست و کل دنیا اون موقع بازار این حالتو دارند. درسته که میگن بازار 24 ساعته هست ولی عملا اینطور نیست. قدیما بازارهای مالی 9 صبح بودند تا 5 عصر. الان هم بازارهای مالی همین هست. ولی از وقتی اینترنت و معاملات آنلاین به وجود اومد که این کمتر از 20 سال است حجم معاملات خیلی زیاد شده به طوری که تقریبا 24 ساعته شده اما عملا نمیتونه 24 ساعته باشه چون باید هر روز مشخص بشه که کی چقدر پول داره و تا زمانی که قیمت نوسان میکنه این مشخص نیست. به همین علت هرشب برای یک مدت کوتاه پلتفرم ها متوقف می شوند و مشخص میشه که هرکس آخر اون روز چقدر پول داره و بروکر ها فردا صبح جمع کل سود و زیان های همه مشتریانش ن رو باید با بازار به صورت یک واریز یا برداشت تسویه کنن که به این کار تسویه حساب شبانه میگویند.

اینها حقایق بازار هست که متاسفانه به دلیل اینکه 90 درصد بروکرهای فعال در بازار ایران نمی.خواهند که تریدرها این موضوعات رو بدانند. ادعا میکنند که بازارمالی جهانی 24ساعته هست و یک بازار کاملا غیر متمرکز هست که در اینصورت تسویه حساب شبانه هم در آن معنا ندارد.
    ویرایش توسط PCM : 03-26-2019 در ساعت 09:10 AM

20. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از PCM تشکر کرده اند: guest,RAMIN48

صفحه 113 از 113 نخستنخست ... 1363103111112113