سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
رازهاى پشت پرده فاركس - صفحه 2
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 31
    Banned

تشکر از ایشان ، 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    1537Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    http://traderha.com/threads/4199-%D8...AF%D8%A7%D9%86

این تاپیک

رو ببینید

بعد ببینید میشه پیش بینی کرد یا نه

تارگتهای قیمتی نیست

تارگتها زمانی هست

با درصد بی نظیر درست

2.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 52 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    247Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    در بازار هیچ نقطه ای جا نمیمونه وقتی حتی این 2000 پیپ شما میگید در چند ساعت یا دقیقه تک نقاط مهم را رد کرده و به اخرین نقاط جا مانده رسیده
    اگر واقعا چیزی از معامله بدونید با شکست یک نقطه مهم و به اصطلاح اصلا وارد معامله تا نقطه بعدی میشوید .
    در هر بازه زمانی کندل یا کندل هایی چه صعودی چه نزولی مهم هستند و اگر فاصله بین انها زیاد باشد شاهد حرکت هایی بلند تر هستیم پس اگر درک انها برای شما سخت است انرا به تمسخر میگیرید
    من میتونم تک تک این نقاط را در نمودار های chf براتون مشخص کنم و تک تک این نقاط با کندل های حتی 1 دقیقه رد شده اند ولی چون بهتره تو همین حال و هوای مسخره بمونید منم از مثل شما فک میکنم که بخاطر حرف این اقا این اتفاق افتاده و اصلا چیزی به عنوان تکنیکال و حساب کتاب وجود نداره

هرکس نداند و نخواهد که بداند .....

4.  

کاربر عضو

میزان امتیاز
    247Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    جناب ارمین فر . نتونستم عکس هارو ببینم ولی منم این راهو رفتم و اگر بتونید بین قیمت و زمان مخرج مشترکی بدست بیارید (یعنی قیمت را به زمان و یا بر عکس تبدیل کنید ) نقاط بسیار دقیقی از قیمت که فواصل هم اندازه ای را دارند ایجاد میشوند و انرا هم در فیبو ریتریسمنت و هم فیبو فن میتونید استفاده کنید ولی سختی کار در پیدا کردن الگوی رفتاری نسبت به این نقاط است

ببخشید آقای Mohammad -h که از پست شما استفاده کردم

6.  

کاربر عضو

میزان امتیاز
    247Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array

8.  

کاربر هزاره

تشکر از ایشان ، 63 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    4028Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود
    وقت همگی بخیر
    عزیزان مگه قراره کسی بتونه پیپ به پیپ این بازارو پیش بینی کنه ؟
    فکر نکنم نیازی هم باشه .
    شما باید با توجه به اخبار و تحلیل مسایل بنیادی جهت کلی حرکتی و مشخص کنید و برای ورود به معامله از ابزار های تکنیکی استفاده کنیم.
    مهمترین ابزار سود آوری هم مدیریت ریسک و سرمایه و انتظار سود معقول و به دور از هر نوع توهم است.

پس به جای یاس و نا امیدی. تمرکز را بر روی پیدا کردن روند غالب کنید و برای ورود عجله نکنید و منطقی ترید کنید.
    هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

10.  

تحلیل گر منتخب فروم

تشکر از ایشان ، 182 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    8810Array = 124
    قدرت امتیازدهی
    124
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط syzygy نمایش پست ها
    حرکت این بازار براساس الگوی رفتاری بسیار منظم و دقیق در قالبی بینظم برنامه ریزی شده و میتوان تایم فریم به تایم فریم حرکت بعدی انرا محاسبه کرد

ولی بدلیل نبودن هیچ علم و دانشی نسبت به رفتار حرکتی بازار انرا بازار احتمالات مینامند و معمولا افرادی که از سمت چپ مغزشان استفاده میکنند انرا بازار احتمالات مینامند و عاجز از هرگونه کنجکاوی . خلاقیت . و ایده پردازی برای درک و نوشتن علم این بازار بینظم که همان کیمیا گری مدرن است هستند

پس تعداد زیادی از افراد حاضر در ف.ارکس افراد اماده خور . تقلید گر . و دنباله رو افراد نادان تر از خود هستند و شاید تا بحال از ماشین حساب در ف.ارکس استفاده نکرده اند

دسته دوم . افرادی هستند که از مغز راستشان استفاده میکنند .این افراد هم بدنبال راه حل و ایچاد مسیری برای درک این بازار هستند ولی چون برای ارتقا دانش گذشتگانی چون الیوت گن ویلیامز و ... تلاش میکنند از نظریه پردازی و ایده سازی برای خود و طرح این سوال که مثلا چه زمانی قیمت فلان کالا برای خرید و فروش ارزان و گران است میگذرند و گذشتگان را الگو و مورد پرستش خود قرار میدهند

شاید دسته سومی وجود داشته باشد ولی تعداد انها کم و میزان تلاش انها بسیار زیاد و طرح سوالات انها به هزاران سوال و راه حل های پیدا شده توسط انها بیشمار تر از دیگر افراد باشد .نه دیده میشوند و نه افراد خودنما اچازه ی دیده شدن انها را میدهند . بهرحال انها کمکم و خود بخود به هدف خود میرسند و نیازی به توجه و لایک و تعریف و تمجید دیگران و نوشتن کتاب و دیگر کارها برای اظهار وجود ندارند

این بازار 100% قابل پیشبینیست و میزان نا اگاهی و نادانی خود را گردن احتمالات نیندازید
    =============================

دوست محترم و نازنین سلام

با دقت پستتان را خوندم و بعنوان شخصی که سالهاست دارم حرکت امواج را از دید تکنیکال نگاه و بررسی میکنم با نهایت غذرخواهی عرض میکنم که کلا با استدلالتان مخالفم و موارد زیر را به جرات و قاطعیت عرض میکنم

1 = اولا بنده در مقابل چنین عظمت و چنین نظمی که در حرکت امواج وجود داره هنوز در ابتدای راهم و مواردی که ذیلا عرض میکنم نظر یک داش اموزی بیش نیست
    2 = حرکت امواج در درون قالب هائی مثل بلوک سیمانی یا اجر های یک ساختمان با نظم چیده میشوند و امواج بزرگتر را بوجود میاورند به نحوی که همون نظمی که در موجی در بازه زمانی روزانه دیده میشه با همون نظم و دقت در بازه زمانی یک دقیقه وجود داره
    3 = از عوامل بنیادی اسم اورده بودید ، عامل بنیادی هیچ تاثیر ماهوی در شکل اجرهائی که در اول پست بهش اشاره کردم ایجاد نمیکنه ( یعنی ماهیت موج ) ، کاری که میکنه سرعت چیدمان اجر ها را بیشتر میکنه
    4 = اینکه کسی سود نمیکنه صرفا مربوط به کمبود علم و اگاهی یا ترس و طمع تریدر هست ،

5 = در یک کلام نظمی که در حرکت امواج وجود داره در کمتر پدیده افرینش موجوده
    اینکه برخی ادعا میکنند نظمی در امواج وجود نداره دلیلش اینه که اون نظم را متوجه نشده اند

بنده بشخصه تریدر نیستم ولی در گروهی در تلگرام برای اثبات سود اوری فارک س ، حساب زیر را که سه روز قبل 45 دلار بود در عرض 4 روز 4 برابر رشد دادم ، ( به فلوتینگ اکویتی توجه کنید که صفر هست یعنی پوزیشنی باز نیست )

ارادتمند

ویرایش توسط مهدی موسوی : 04-06-2018 در ساعت 07:58 PM

12.  

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 24 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    1000Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود
    بازار صد درصد قابل پیشبینیست (در مورد پیپ به پیپ ادعا نکردم)
    زمان عامل پیشبینی قیمتی و زمانیست و با ترکیب زمان میشود قیمت را پیشبینی کرد
    سیکل چیست؟
    سیکل یک دوره ی زمانی با ابتدای مشخص و انتهای مشخصیست که قاعده ای مشخص دارد تمامی حرکات بازار از ترکیب چندین و چند سیکل متنوع تشکیل شده و این به خودی خود باعث میشود که اکثریت فکر کنند بازار غیر قابل پیشبینیست زیرا ترکیب سیکل ها و چربیدن قدرت آنها به هم و مهمتر از آن تفاوت در مدت شکل گیری سیکل باعث میشود یک روند از یک سیکل با روندی دیگر از سیکل کاملا مشابه متفاوت باشد.
    حاصل تلاش های شبانه روزیم رو با شما در میون گذاشتم نه توهمات و دلبخواهی های خودم رو
    متاسفانه یکی از دلایلی که الان داریم اینجا پست میگذارم اینه که هنوز موفق به پیدا سازی سیکل ها در بازه های زمانی کوچک نشدم و فعلا صرفا بر مبنای سیکل در تایم بالا ترید میکنم که به علت سرمایه ناچیز معمولا نتیجه ی دلخواهی نداره
    ویرایش توسط WOLF.051 : 04-06-2018 در ساعت 08:35 PM
    Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
    There is also a time to buy and a time to sell
    !

Rocco fund
    13:21 26.12.2016

14.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 60 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    211Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط syzygy نمایش پست ها
    در بازار هیچ نقطه ای جا نمیمونه وقتی حتی این 2000 پیپ شما میگید در چند ساعت یا دقیقه تک نقاط مهم را رد کرده و به اخرین نقاط جا مانده رسیده
    اگر واقعا چیزی از معامله بدونید با شکست یک نقطه مهم و به اصطلاح اصلا وارد معامله تا نقطه بعدی میشوید .
    در هر بازه زمانی کندل یا کندل هایی چه صعودی چه نزولی مهم هستند و اگر فاصله بین انها زیاد باشد شاهد حرکت هایی بلند تر هستیم پس اگر درک انها برای شما سخت است انرا به تمسخر میگیرید
    من میتونم تک تک این نقاط را در نمودار های chf براتون مشخص کنم و تک تک این نقاط با کندل های حتی 1 دقیقه رد شده اند ولی چون بهتره تو همین حال و هوای مسخره بمونید منم از مثل شما فک میکنم که بخاطر حرف این اقا این اتفاق افتاده و اصلا چیزی به عنوان تکنیکال و حساب کتاب وجود نداره

هرکس نداند و نخواهد که بداند .....
    هیچ احدی نمیتونه توجیه کنه اون نمودار 15 ژانویه چند سال قبل فرانک رو که دوستمون گفت
    مسخره کردن چیه منطقی حرف بزنید!

16.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 60 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    211Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    کسی که اقتصاد و فایننس خونده خودش میدونه چی به چیه. یک نفر اینجا بیاید بگوید من اکادمیک فایننس و اقتصاد خوندم و به روابط بین الملل و تاثیرات ناگهانی و عجیب ان بر پایه های اقتصادی آگاه هستم، بعد میشه در موردش حرف زد.
    بنده ای که این حرف را میزنم از اول سال تا الان اکانت هزار دلاری را دقیقا 1542 کرده ام. ولی واقعیت رو باید کفت
    حرف از قطعیت زدن در هر کاری نشان از تعصب خشک داره به همون چیز
    بازم تکرار میکنم تنها حقیقت موجود مرگ است.
    ویرایش توسط shangil : 04-06-2018 در ساعت 09:22 PM

18.  

کاربر عضو

میزان امتیاز
    247Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ممنون از شما اقای موسوی و ... که نظر خودتون را دادین .اینها نمونه ای از تحلیل و میزان دقت انهاست اگر اینها هم برای شما دوستان غیر منطقیه تا کندل به کندل بازار را براتون تحلیل کنم شاید اون موقع بازم بهانه ای برای ان داشته باشید
    بسکه توی کشورمون دروغ شنیدیم اگر کسی حرف راست بزنه اون فرد از همه دروگو تره و اگه دروغ بزرگی بگه برای همه یک سنبل و اسطوه است

20.  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین