سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
قدرت تکنیکال
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    تحلیل گر منتخب فروم

تشکر از ایشان ، 182 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    8810Array = 124
    قدرت امتیازدهی
    124
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

قدرت تکنیکال

دوستان عزیز و اساتید ارجمند

قصدم از ایجاد این تاپیک صرفا نمایش قدرت علم تکنیکال در پیش بینی امواج بازار های مالی هست

در مورد تحلیل های خودم، عرض میکنم کارهائی که در این تاپیک گذاشته خواهد شد صرفا بیانگر علمی به این دقت بالا و در دست انسان کم دانشی چون بنده خواهد بود،،

از اساتید محترم که تحلیل های دقیق تر در کارنامه خود دارند انتظار میرود با به نمایش گذاشتن ان، ضمن پربارتر کردن این تاپیک ، ذیگر عزیزان را نیز مستفیذ نمایند

ضمنا از دیگر عزیزان نیز تقاضا مینمایم اگر تحلیل زیبائی مشاهده نمودند ( متعلق به هر استادی باشه مهم نیست ) انرا با دیگران به اشتراک بگذارند

ممنون موسوی

در اغاز یک تحلیل در مورد طلا که در پست 637 و تاپیک زیر هست را تقدیم میکنم که یکی دو ماه قبل انجام شده و امروز در قیمت پیش بینی شده طلا طبق تصویر صعودی شد

منظور از نمایش این تحلیل ، پیش بینی دقیق نقطه چرخش بوده
    چون موج بعدی ( یعنی موج صعودی فعلی ) ممکنه صرفا یک اصلاح باشه و قیمت طلا مجددا نزولی بشه ، که در یکی دو روز اینده بعرض خواهد رسید

http://traderha.com/threads/2837-gol...B3%D9%88%DB%8C

منتظر تحلیل های زیبایتان هستیم
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 07-19-2018 در ساعت 10:48 PM

2. 9 کاربر زیر به خاطر این پست از مهدی موسوی تشکر کرده اند: 8811121053,aajilian,ali_mobayyen,Amir_A,Sylar,vm1234,بابافرخ,مصطفی,پرويز

کاربرجدید

تشکر از ایشان ،3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    27Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    دکتر جان ما که دوست داریم شما تحلیل بزاری و ما لذب ببریم ولی برا اینکه بدونی شاگرداتم فعالن یه تحلیل از خودرو میزارم...البته خط خطیاشو حذف کردم ( این مال قبل از دیده شدن 200 بود که یکبار حمایت رو نشون داده و در ادامه باید دید...دکتر جان یه لطفی مثل همیشه بهمون بکنین و از شاخص بورس و نمودار دلار به ریال هم برامون تحلیل بزارینphoto_۲۰۱۸-۰۷-۱۸_۱۷-۵۳-۲۲.jpg

4. 3 کاربر زیر به خاطر این پست از mp_emperor تشکر کرده اند: Sylar,بابافرخ,مهدی موسوی

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8810Array = 124
    قدرت امتیازدهی
    124
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mp_emperor نمایش پست ها
    دکتر جان ما که دوست داریم شما تحلیل بزاری و ما لذب ببریم ولی برا اینکه بدونی شاگرداتم فعالن یه تحلیل از خودرو میزارم...البته خط خطیاشو حذف کردم ( این مال قبل از دیده شدن 200 بود که یکبار حمایت رو نشون داده و در ادامه باید دید...دکتر جان یه لطفی مثل همیشه بهمون بکنین و از شاخص بورس و نمودار دلار به ریال هم برامون تحلیل بزارینphoto_۲۰۱۸-۰۷-۱۸_۱۷-۵۳-۲۲.jpg

دوست نازنین بسیار مشعوف شدم از محبتی که کردید و این تحلیل زیبا را در این تاپیک به اشتراک گذاشتید

بنده از دیگر عزیزان نیز مجددا تقاضا میکنم که اگر تحلیل زیبا و جالب ملاحظه نمودید مخصوصا اگر شیوه جدیدی در تحلیل استفاده شده باشه محبت کنید و انرا در این تاپیک با بقیه به اشتراک بگذارید

تحلیل هائی که بعد از مدت زمان طولانی تارگت را لمس و چرخش کرده باشند و یا بیش از دو یا سه موج متوالی را نشان داده باشند ارزش بالاتری خواهند داشت

در مورد تحلیل شاخص سهام و دلار به ریال امرتان اجرا خواهد شد

6. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از مهدی موسوی تشکر کرده اند: mp_emperor,Sylar

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8810Array = 124
    قدرت امتیازدهی
    124
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mp_emperor نمایش پست ها

دوست نازنین بسیار مشعوف شدم از محبتی که کردید و این تحلیل زیبا را در این تاپیک به اشتراک گذاشتید

بنده از دیگر عزیزان نیز مجددا تقاضا میکنم که اگر تحلیل زیبا و جالب ملاحظه نمودید مخصوصا اگر شیوه جدیدی در تحلیل استفاده شده باشه محبت کنید و انرا در این تاپیک با بقیه به اشتراک بگذارید

تحلیل هائی که بعد از مدت زمان طولانی تارگت را لمس و چرخش کرده باشند و یا بیش از دو یا سه موج متوالی را نشان داده باشند ارزش بالاتری خواهند داشت

در مورد تحلیل شاخص سهام و دلار به ریال امرتان اجرا خواهد شد

8. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از مهدی موسوی تشکر کرده اند: devoshca,mp_emperor,Sylar,رضا 12345

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8810Array = 124
    قدرت امتیازدهی
    124
    Array
    با سلام خدمت سروران عزیز

این تحلیل مربوط به نفت و حدود یکسال قبل بود که کسی تصور قیمت بالای 80 دلار برای این کالای استراتژیک را نداشت

خواهشا متن ان موقع را که در ادرس زیر و پست شماره 46 هست را با اعداد و زمان تخمینی ملاحظه فرمائید تا قدرت این علم مشخصتر بشه

http://traderha.com/threads/2841-oil/page5

==================================================

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    سلام

با وجودیکه نفت کالائی هست که ارتباط بیشتری با اخبار و اتفاقات جهانی داره ؛ ولی همانگونه که مشاهده میشه وابستگی این کالا به چارت و نظم از پیش نوشته شده بیشتره تا به تصمیم های نشست های سران اپک و کاهش و افزایش فروش ،

تا اینجا که طبق تحلیل پیش رفته ؛ بنظر بنده قیمت از حدود 78 (برنت و طبق چارت ) طبق تحلیل زمانی و همزمان با موضوع برجام ، نزولی خواهد شد تا حدود 64 دلار ؟؟؟ و برخورد با ترند لاین پست قبل ، و سپس افزایش طبق چارت ماهانه

برای بنده هم سطحی فیبو های الگو .و موج زیر دستی ( حطوط قرمز و زرد در تایم هفتگی ) جالب بود

و اما بعد طبق چارت ماهانه به مدت دو سه سال در محدوده 40 تا 80 نوسان خواهد داشت و بعد با تشکیل سر و شانه صعودی تا 110 صعود خواهد نمود

ویرایش توسط مهدی موسوی : 10-28-2018 در ساعت 08:18 PM

10. 7 کاربر زیر به خاطر این پست از مهدی موسوی تشکر کرده اند: ali kiani,ali_mobayyen,dama,guest,Sylar,vm1234,بابافرخ