سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل - صفحه 439
صفحه 439 از 443 نخستنخست ... 339389429437438439440441 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,381 به 4,390 از 4429
    کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 55 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    1354Array = 41
    قدرت امتیازدهی
    41
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    اینکه فرمودید مردم میان و به حساب شما وصل می شوند و شما با ترید به انها سود بدهید تکلیفشون مشخص است این نکته را برای این افراد عرض میکنم و خودشان عقل دارند می توانند تصمیم بگیرند که البته بزرگترین افت که در وجود انسان است طمع است که هر چی بنده عرض کنم فایده ندارد تا خود انسان بهش برسد که به امثال شما و دیگر عزیزان (سیگنال فروشان و اموزش دهندگان و...)اطمینان میکنند .دوست عزیز اگر واقعا راه موفقیت توی این بازار را پیدا کردی برو یک گوشه سودت بگیر و به کسی هم کاری نداشته باش فقط یک درصد احتمال بده که یک عده را با خودت همراه کنی و هم حساب خودت و هم حساب دیگران نابود کنی و یک اه ونفرینی با خودت به همراه داشته باشی و مطمعن باش توی زندگی بعد از ان خیر نمبینی حسابت عرض 4الی 5ماه به 500درصد افزایش دادی این یعنی فاجعه این یعنی یک جا با کله به زمین می خوری و اگر کسی بتواند این طور سودهای بکند و مداوم باشد یعنی که بزرگترین تریدر دنیا است موسسات و بانک ها چشم بسته ان تریدر را می زنند ولی همون بانک ها می دانند اخر و عاقبت این طور سودها به کجا ختم می شود .بنده اگر راه موفقیت را پیدا کرده ام می روم سودم میکنم و به کسی هم کاری ندارم نه اموزش میدم و نه سیگنال می فروشم ونه ....تجربه 10ساله ام در این بازار میگه هرکه را توی این بازار دیدم از استاد بگیر تا تریدر فقط خواستند سرهم کلاه بگزارند و منفعت خود را در نظر بگیرند نونشون با کلاه گزاشتن بر افراد ساده لوح و طماع است تمام .... که در ایرن فعال هستند و تدریس این بازارها میکنند فقط هدفشون کلاه گزاشتن سر ملت است چون خودشون یک ریال از این بازارها سود نکردند پس بنده اسم این افراد را دزد با کلاس و شیک پوش می دانم نکنید والله به الله خدا را خوش نمیاید نکنید از اه خانمان سوز خانوادها بترسید که هم عمرشون را در این را می دهند و هم مالشون و هم زندگیشون از خدا بترسید البته اگر خدای در گوشه قلبتون جای دارد

مرسی از راهنماییت
    نگران نباش میدونم چی کار میکنم .هر تریدری سبک ترید خاص به خودش رو داره . من تمام روشهای ریاضی رو پیاده میکنم و میدونم روی چه اعدادی باید ترید بزنم و با چه لاتی .روی چه چارتی باید وارد بشم و ... اشتباه هم بکنم عدد دیگه ایی رو برای جبران با روشهای ورتکس - لوشو-.... از قبل اماده دارم .
    دوستان ارائه لاگین و اینوستور اخر هفته . فعلا از لینک زیر میتونید نتیجه رو دنبال کنید.
    امیرحسام میری
    https://www.forextime.com/strategy/goldensignal

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ویرایش توسط hesam forex : 12-04-2018 در ساعت 07:13 PM

2.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 71 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    222Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ازدوستان کسی در مورد یوروبوند اطلاعاتی داره در اختیار بزاره؟

4.  

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 54 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    760Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hesam forex نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییت
    نگران نباش میدونم چی کار میکنم .هر تریدری سبک ترید خاص به خودش رو داره . من تمام روشهای ریاضی رو پیاده میکنم و میدونم روی چه اعدادی باید ترید بزنم و با چه لاتی .روی چه چارتی باید وارد بشم و ... اشتباه هم بکنم عدد دیگه ایی رو برای جبران با روشهای ورتکس - لوشو-.... از قبل اماده دارم .
    دوستان ارائه لاگین و اینوستور اخر هفته . فعلا از لینک زیر میتونید نتیجه رو دنبال کنید.
    امیرحسام میری

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    پس اگر می دانید دارید راه را درست می روید از صمیم قلب برایتان ارزوی موفقیت دارم انشالله در تمام مراحل زندگیت موفق و سلامت باشی

6.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1354Array = 41
    قدرت امتیازدهی
    41
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    پس اگر می دانید دارید راه را درست می روید از صمیم قلب برایتان ارزوی موفقیت دارم انشالله در تمام مراحل زندگیت موفق و سلامت باشی

مرسی عزیزم ، شما هم همینطور .

8.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1354Array = 41
    قدرت امتیازدهی
    41
    Array
    درپاسخ به چند تا ایمیل مشابه درمورد سرمایه گذاری و اطمینان از حفظ سرمایه :

دوستان عزیز باسلام

دوستان عزیز ، شما با هر میزان سرمایه ایی که مایلید میتونید وارد بشید ، محدودیتی برای شما وجودنداره .

دوستانی که میخوان سرمایه گذاری بالا داشته باشند به همان مقدار باید از ترید بنده خیالشان راحت باشد که دوستانی که با سرمایه کم وارد میشن.
    به چنددلیل محکم :
    1. اول اینکه بنده روی سرمایه خودم ( بالانس خودم ) ترید میزنم لذا لاتی رو وارد میشم که متناسب با بالانس خودم باشه و برای لات زدن به هیچ وجه به میزان سرمایه شما نگاه نمیکنم و نخواهم کرد .
    2. لاتی رو وارد میشم که سرمایه ام به خطر نیفته و دراودانم افت نکنه . نتیجتا سرمایه شما هم به خطر نخواهد افتاد.
    3.
    دلیل محکمتر اینکه سرمایه تمامی سرمایه گذاران عینا سرمایه بنده است . اگر شما سود کنید من 30 درصد از سهم سود شما رو میبرم لذا عقل حکم میکنه که این 30 درصد رو حفظ کنم نه اینکه بالات بالارفتن ، به هیچ برسم.
    4.
    اگر حساب رو زیر نظر گرفته باشید دراودان تغییری نکرده و این نشون میده که میدونم کجا بای و سل میکنم . استفاده از ریاضیات ورتکس-لوشو به بنده کمک میکنه تا نقطه بای و سل رو با دقت بالا دربیارم و درصورت ورود به ضرر ازقبل اماده هستم . میدونم روی چه چارتی وارد بشم و چه میزان لات بزنم .
    ی ماشین حساب انتهای سایت طراحی شده که شما میتونید مقدار سرمایه خودتون رو تو اون بذارید و ببینید اگر تو این مدت با من همراه میبودید چه میزان سود میکردید .
    از نطر بنده هیچ بازاری به اندازه بازارمالی جهانی درامدزا نیست به شرط اینکه بدونی چه میکنی. اگر تو این مدت 124 روز ترید (4 ماه ) ، بیت کوین خریده بودم یا ی خونه تو تورنتو خریده بودم تو همین 4 ماه ، به این اندازه ایی که 328 دلار رو تا امروز 638 درصد رشد دادم ( معادل 6 برابر) ، سرمایه ام از فروش خونه و بیت کوین این مقدار رشد نکرده بود . به نظر بنده ، بازارمالی جهانی اگر 90 درصد بازنده داره علتش اینه که نمیدونند چطوری ترید کنند همین .

تو پرانتز عرض کنم من مخصوصا با بالانس کم شروع به ترید کردم تا به این کابوس این سئوال که ایا دیدید کسی تو بازارمالی جهانی سود میکنه یا نه خاتمه بدم . به امید خدای متعال ارام ارام سود خواهیم کرد و عجله ایی برای سود گرفتن نداریم .
    فکر نمیکنم هیچ تریدری بتونه با قاطعیتی که من حرف میزنم حرف بزنه این نشانه اطمینان بنده است چون به نحوه ترید علم دارم .
    لاگین و اینوستور انتهای هفته ارائه میشه

نتایج رو از سایت زیر دنبال کنید
    ویرایش توسط hesam forex : 12-06-2018 در ساعت 11:56 PM

10.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1354Array = 41
    قدرت امتیازدهی
    41
    Array

12.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1354Array = 41
    قدرت امتیازدهی
    41
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hesam forex نمایش پست ها

14.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 71 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    222Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    این همه داد و بیداد چرا؟!!
    امروز روز خبر بود داده های خوب برای کانادا و داده های بد برای امریکا
    طلا هم که همیشه به dxy نگاه میکنه

16.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1354Array = 41
    قدرت امتیازدهی
    41
    Array
    دوستان عزیز باسلام
    توعکس اتچ شده لاگین و اینوستور درج شده
    علت تفاوت دروادان حساب رو با مقداری که تو سایت گذاشته شده رو دقیقا نمیدونم باید زنگ بزنم و از سایت fxtm جویا بشم که چطوری محاسبه کردن دراودان حساب 14.28 درصد هستش ولی توسایت 29.17 یعنی دوبرابر نشان داده شده .
    مشخصات حساب درسایت زیر نشان داده شده

ویرایش توسط hesam forex : 12-08-2018 در ساعت 06:39 AM

18.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ،2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    70Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkhezri1355 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    وب مانی را در خارج از ایران میشه به پول تبدیل کرد ؟ ( بجز روسیه و اوکراین )
    https://www.bestchange.com/wmz-to-dollar-cash.html
    گفته دوبی و ایروان و تفلیس هم هست :
    http://geo.webmoney.ru/wmobjects/map...=77274&lang=en

Tbilisi

ulitsa A. Tsereteli, dom 116

Dubai

Busines Bay, Silver Tower office 1905
    WMID#: 161179576531

Yerevan

Armenia / Armenia / Yerevan
    Address: Pushkin 49, in '' Nexus ''
    WMID #: 243690532073